Genital estetik

Cinsel Estetik Ameliyatı, Estetik Cinsel Ameliyat, Vajina Daraltma, Penis Büyütme

Vajina doğum travmasıyla bozulabilir. Yaşlanmayla gevşer. İç ve dış genişliği artar. Sizin ve partnerinizin cinsel ilişkiden aldığı haz azalır. Estetik görünümün bozulması ve cinsel hazzın azalması sonuçta cinsel isteği de azaltır.

Cinsellikte görüntü önemlidir. Sarkık veya büyük iç ve dış dudaklar düzeltilebilir. Küçük veya gevşek iç ve dış dudaklar yağ dolgusu ile normal, gergin ve daha genç görünüme kavuşturulabilir. Bölgedeki ve uyluk iç kısımlarındaki fazla yağlar alınabilir. Daha genç ve güzel görünüm cinsel isteği artırır.

Vajina daraltma, erkek ve kadının cinsel ilişkiden aldığı hazzı artırır. Size önemsiz gözüken karşı taraftan farklı değerlendirilebilir. Bu ameliyatlar bütün sorunlarınızı çözemez. Ama sizin ve partnerinizin cinsel ilişkiden aldığı hazzı artırabilir. İlişkinize renk katar. Cinsel doyum kalitesini yükseltir ve tazeler.

Penis, kendisini pelvis kemiğine asan bağlarından serbestleştirilerek 2-3 cm kadar uzatılabilir.

Damar hastalıkları ve yaşlılık nedeniyle oluşan sertleşme durumlarında protezler kullanılabilir. Penis yokluğunda, vücut dokularından yeni penis yapılabilir.

Kadında Dış Cinsel Organ Yapısı

Vajinaplasti, lokal anestezi ya da karın germe ile beraber genel anestezi altında yapılabilir. Lokalse hastanede yatmayı gerektirmez. Ağrı çok hafiftir ve sıklıkla ilaç kullanmayı gerektirmez. Üç beş gün içinde normal günlük işlere dönebilir. Cinsel ilişki ameliyatın tekniğine göre 3-6 hafta sonra serbest bırakılır.

info@medigosaglik.com